Menu

Balleana

A może by tak komplet?

balleana

Dziś prezentujemy wybrane komplety biżuterii. Biała róża - kaboszon na pastelowej, jasnoróżowej tkaninie. Wymiar zawieszki 25 mm. W komplecie łańcuszek 50 cm w kolorze starego srebra. Pierścionek w kolorze starego srebra, wymiar oczka 25 mm, obrączka regulowana.

 
33._haft_krzyykowy_haftowane_haft_wyszywanie_piercionek_medalion_wisiorek_hand_made_naszyjnik_wisior_prezent_dla_dziewczyny_biuteria
Naszyjnik - wisior w kolorze starego złota. Medalion wyszyty w kształcie wisienek na gałązce na zielonej aidzie. Wymiar zawieszki 60 x 45 mm. Wisior zawieszony jest na łańcuszku długości 70 cm. Pierścionek ręcznie wyszyty; dwie czerwone wiśnie na zielonym tle. Oprawa w kolorze starego złota. Wymiar oczka pierścionka 25 mm, obrączka regulowana.
32._haft_krzyykowy_haftowane_haft_wyszywanie_piercionek_medalion_wisiorek_hand_made_naszyjnik_wisior_prezent_dla_dziewczyny_biuteria
 
Wkrótce prezentowane komplety będą dostępne w naszym sklepie ale nim to nastąpi nie mamy nic przeciw żebyście do niego zajrzeli już teraz. Z każdym dniem pojawiają się tam nowe produkty więc jest szansa, że znajdziesz coś dla siebie.
 
Zapraszamy do częstych odwiedzin i zakupów.
 

© Balleana
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci